Děsně tajnej projekt z Valašského Meziříčí

DTP na FacebookuDTP na InstagramuBandzoneKupte si naše CD na supraphonline.czPoslechtněte si naše CD na Youtube MusicPoslechtněte si naše CD na SpotifyPoslechtněte si naše CD na DeezeruKupte si naše CD na Apple MusicKupte si naše CD na Google Play

Spolupráce s Vasky

« zpět na seznam novinek

23. 08. 2017

Spolupráce s Vasky

Přátelé, kamarádi, DéTéPáci. Je nám velkou ctí, že Vám můžeme představit našeho nového partnera a tím je zlínský výrobce obuvi Vasky https://www.vasky.cz. Speciální edice DTP bude k dispozici k vidění na blížícím se koncertě na Čarodějkách v amfiteátru 27.4. ve Valašském Meziříčí. Co je na tom super? Tento Děsně Topovej Pár můžete mít i Vy. Boty budou jak při koncertě, tak po koncertě k osahání v amfíku, kde v nich budeme hrát. Tyto Vasky s logem DTP a vlastními iniciály dle přání, můžete objednávat u nás ve zprávě. No a víte co je na tom ještě více super? Že k tomuto páru při koupi přidáváme osobní akustický koncert, třeba u vás v obýváku či zahradě. Nabídka platí v okruhu 50km od Valašského Meziříčí. Mějte se fajn a těšíme se na Vás (modely bot muži, ženy na www.vasky.cz)

DTP - Děsně tajnej projekt

Booking


 

DTP jsou

Pepa Tichánek zpěv
Jirka Potáč kytary, vokály
Alda Venglář baskytara
Jarin Kadlec bicí

Kde hrajeme

Koncerty
Festivaly
Obecní a městské slavnosti
Unplugged sety

Partneři

Vasky
Foto Magda
Studio Klemetinum

Napište nám

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.