Děsně tajnej projekt z Valašského Meziříčí

DTP na FacebookuDTP na InstagramuBandzoneKupte si naše CD na supraphonline.czPoslechtněte si naše CD na Youtube MusicPoslechtněte si naše CD na SpotifyPoslechtněte si naše CD na DeezeruKupte si naše CD na Apple MusicKupte si naše CD na Google Play

Děkujeme za Jonáška

« zpět na seznam novinek

22. 05. 2019

Děkujeme za Jonáška

Děkujeme všem, kteří si nás přišli poslechnout a podpořit. Děkujeme pořadatelům Nadační Fond Jonášek za krásný nápad pořádat akci Jonáškovo zábavné odpoledne. Dále děkujeme zvukařům, krásné a inteligentní moderátorce Lucii Strbáčkové :) Užijte si naše CD, které mnozí z vás dostali a mějte se. My jdeme pracovat. Zdar všem a ještě jednou díky Jara, Jura, Martin, Pepa, Petr. Taky díky moc Vlasta Jim Dřímal za fotky!

DTP - Děsně tajnej projekt

Booking


 

DTP jsou

Pepa Tichánek zpěv
Jirka Potáč kytary, vokály
Alda Venglář baskytara
Jarin Kadlec bicí

Kde hrajeme

Koncerty
Festivaly
Obecní a městské slavnosti
Unplugged sety

Partneři

Vasky
Foto Magda
Studio Klemetinum

Napište nám

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.