Děsně tajnej projekt z Valašského Meziříčí

DTP na FacebookuDTP na InstagramuBandzoneKupte si naše CD na supraphonline.czPoslechtněte si naše CD na Youtube MusicPoslechtněte si naše CD na SpotifyPoslechtněte si naše CD na DeezeruKupte si naše CD na Apple MusicKupte si naše CD na Google Play

Kapela

Kapela vzniká v roce 2012. Zakládající členové Jaroslav Kadlec (bicí), Pepa Fiala (basa) a Jirka Potáč (kytara) nazývají kapelu Děsně tajnej projekt alias DTP. Po natočení demo snímků oslovují v roce 2013 zpěváka Pepu Tichánka a v roce 2014 natáčí první CD DTP Vol 1, které vychází u firmy Supraphon. Kapela koncertuje, ale pro nedostatek času všech členů kvůli dalším projektům, v roce 2015 dává tvorbu k ledu. Po 3leté pauze pánové zjišťují, že si po lidské a muzikantské stránce chybí natolik, že znovu obnovují živé hraní. V roce 2018 se na postu baskytaristy ocitá Martin Kalčák a DTP se pouští s novou chutí do zkoušení, hraní a nahrávání nových singlů pro připravované album s názvem DTP Vol 2. Děsně tajnej projekt je díky zkratce DTP také různě volně pojmenováván a tak vznikají názvy jako Děsně tvrdá parta, Dlouhé tátovo paření nebo Drahá tajně popíjí. Na začátku roku 2020 jsme vyměnili post baskytaristy, kterého se ujal zkušený Jirka Blažek. Ovšem covidová pauza přeruší vazby a tak se hledá náhrada opět na postu basáka. Do kapely je pozván dlouholetý kamarád a taky zkušený basák Alda Venglář!

Co hrajeme

Hrajeme vlastní tvorbu s českými texty v (nejen) rockových aranžích. Čas od času přídáváme do našeho playlistu také nějaký ten cover, který se nám líbí, jako poctu naším oblíbeným kapelám a vzorům.

napište nám

Pepa Tichánek

Pepa Tichánek

Zpěv, foukací harmonika, perkuse

Vybavení: mikrofony - Shure Beta58A-B, procesor - Vocelive2, harmonika - Hohner Golden Melody

Zvláštní znamení: napolo mírný v rámci znamení Býk

Vedlejší projekty: Avion Big Band, Babička

Historie: Warning Vision, Projekt 21, ExBand, Sára, Babyloon, Pestyler, Sharks, Písničky z dětských filmů a pohádek pod vydáním Komodo

Jirka Potáč

Jirka Potáč

Kytary, vokály

Vybavení: kytary - elektrické, aparát - lampový Maršál, efekty - analogové a digitální

Vedlejší projekty: Ingott, Extra Gang

Alda Venglář

Alda Venglář

Baskytara

Vybavení: Baskytara: Růžička Bass

Historie: 

Vedlejší projekty: KANON Rock. VAR alternující bass

Jarin Kadlec

Jarin Kadlec

Bicí

Vybavení: překrásné modré bicí Ludwig, činely Paiste, paličky R-stick

Vedlejší projekty: FLT

Historie: Ciment

Petr Urbánek

Petr Urbánek

Umělecký vedoucí in memoriam

Vybavení: celá kapela DTP

DTP - Děsně tajnej projekt

Booking


 

DTP jsou

Pepa Tichánek zpěv
Jirka Potáč kytary, vokály
Alda Venglář baskytara
Jarin Kadlec bicí

Kde hrajeme

Koncerty
Festivaly
Obecní a městské slavnosti
Unplugged sety

Partneři

Vasky
Foto Magda
Studio Klemetinum

Napište nám

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.